NADCHODZĄCE SPOTKANIA

Brak meczów dzisiejszego dnia.

LIVE
Bo3
Wu-Tang vs Singularity

Nadchodzące mecze dnia 04.10.2023 - Środa

15:00
Bo3
9INE vs BIG
18:00
Bo3
ENCE vs Victory Zigzag

Nadchodzące mecze dnia 05.10.2023 - Czwartek

18:00
Bo3
G2 vs OG

Flayy na ławce rezerwowych Anonymo

Kacper Dajka| 08/10/2022 - 13:18

Organizacja wspólnie z zawodnikiem podjęła decyzję o przesunięciu gracza na rezerwę

Alan "Flayy" Krupa oraz organizacja Anonymo wspólnie podjęła decyzję o odsunięciu gracza od głównego składu. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać, że owa decyzja spowodowana jest problemem połączenia obowiązków szkolnych oraz treningów. Zaległości i idąca za tym rosnąca presja miały uniemożliwić dalszą grę 17-latkowi.

Flayy został odsunięty od głównego składu Anonymo

Flayy jest związany z organizacją od maja tego roku, gdzie wszedł w buty poprzedniego snajpera zespołu - Filipa "tudsoN" Tudev'a. Organizacja dała wolną rękę młodemu graczowi, by znalazł miejsce, które da mu szansę dalszego rozwoju i jednocześnie nie będzie przeszkadzać w kontynuowaniu nauki - możemy przeczytać w komunikacie:

"Flayy ma ważny kontrakt z Anonymo, otrzymał jednak wolną rękę w poszukiwaniu miejsca, które nie będzie przeszkadzać mu w kontynuowaniu nauki, a jednocześnie da szansę rozwoju, który będziemy stale monitorować."

Jak podaje manager drużyny - "Jahrez" - Anonymo nadchodzący turniej CCT Central EU Series #3 będzie rozgrywało ze zmiennikiem, a mowa tu o Łukaszu "mwlky" Pachuckim, czyli byłym graczem między innymi AGO, który po nieudanych testach w Endpoint pomoże Pawłowi "innocent" Mockowi i spółce w nadchodzących meczach.

Skład Anonymo obecnie wygląda tak:

Paweł "innocent" Mocek

Patryk "Demho" Tomaszewski

Oskar "oskarish" Stenborowski

Arek "Vegi" Nawojski

Łukasz "mwlky" Pachucki (stand-in)

Adrian "imd" Pieper (trener)

Alan "Flayy" Krupa (rezerwa)


Stasiak

2022-12-16 13:01


Epicka strona ziom.

TURNIEJE

GALERIE