NADCHODZĄCE SPOTKANIA

Brak meczów dzisiejszego dnia.

Wyniki z dnia 08.10.2022

11:00
Bo3
OG 2 - 1 Outsiders
14:30
Bo3
Sangal 2 - 0 Illuminar
18:00
Bo3
GamerLegion 2 - 0 B8

Wyniki z dnia 07.10.2022

11:00
Bo3
ENCE 2 - 0 BIG
11:00
Bo3
FANTASY 1 - 2 Illuminar
16:00
Bo3
M1 1 - 2 Ungentium
18:00
Bo3
G2 1 - 2 GamerLegion
19:00
Bo3
ThunderFlash 2 - 0 Impression
19:30
Bo3
Nigma Galaxy 2 - 0 Entropiq Queens
19:30
Bo3
Astralis fe 0 - 2 NAVI Javelins

Wyniki z dnia 06.10.2022

11:00
Bo1
Spirit 22 - 20 GamerLegion
13:30
Bo1
Falcons 12 - 16 OG
18:00
Bo3
K23 2 - 1 AGO
19:00
Bo1
PALOMA 16 - 12 ThunderFlash
20:15
Bo1
Turów Zgorzelec 14 - 16 PALOMA
21:30
Bo1
Ungentium 13 - 16 ThunderFlash

Wyniki z dnia 05.10.2022

12:15
Bo1
Aurora 10 - 16 GamerLegion
13:30
Bo1
FANTASY 12 - 16 Sangal
15:00
Bo1
OG 16 - 5 Illuminar
18:30
Bo1
Falcons 6 - 16 ENCE
19:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 Sangal
19:00
Bo3
ThunderFlash 2 - 0 Turów Zgorzelec

Wyniki z dnia 04.10.2022

13:30
Bo1
FaZe 28 - 25 GamerLegion
16:00
Bo3
Dark Lotus 2 - 0 Arka Gdynia
17:15
Bo1
Vitality 16 - 6 FANTASY
18:30
Bo1
ENCE 16 - 8 HEET
19:00
Bo3
los kogutos 2 - 1 AVEZ
19:15
Bo1
MOUZ 16 - 10 OG
21:00
Bo1
Natus Vincere 16 - 5 Illuminar

Wyniki z dnia 03.10.2022

15:00
Bo3
Anonymo 2 - 0 Cryptova
16:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 MCE
19:00
Bo1
Anonymo 12 - 16 Forsaken
19:00
Bo3
ch1m1depo 0 - 2 Dziki Gon
20:15
Bo1
LODIS 2 - 16 9INE
21:30
Bo1
AGO 16 - 9 los kogutos

Wyniki z dnia 01.10.2022

14:00
Bo3
Fnatic Rising 2 - 0 PACT
16:00
Bo3
OG 2 - 1 Endpoint
20:15
Bo3
forZe 2 - 1 OG

Wyniki z dnia 30.09.2022

16:00
Bo3
PACT 0 - 2 ThunderFlash
16:30
Bo3
OG 2 - 0 SINNERS
19:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 Ungentium
19:00
Bo3
Endpoint 2 - 1 HONORIS

Wyniki z dnia 29.09.2022

13:00
Bo3
forZe 2 - 1 los kogutos
16:00
Bo3
PALOMA 2 - 1 Aurora
17:20
Bo3
9z 1 - 2 HONORIS
17:30
Bo3
PACT 2 - 0 ex-SKADE
18:00
Bo3
BLUEJAYS 2 - 0 Anonymo
19:00
Bo1
Turów Zgorzelec 14 - 16 ThunderFlash
19:30
Bo3
Entropiq Queens 1 - 2 NOFEAR5
19:30
Bo3
MostValuablePlayers 2 - 0 NAVI Javelins
20:15
Bo1
PALOMA 16 - 19 Illuminar
21:30
Bo1
PACT 16 - 6 Ungentium

Wyniki z dnia 28.09.2022

10:00
Bo3
Finest 2 - 0 Illuminar
16:00
Bo3
OG 2 - 1 Enterprise
16:00
Bo3
ESCA 2 - 1 Impression
18:00
Bo3
Anonymo W - FF Sashi
19:00
Bo3
Entropiq 2 - 0 AGO
19:00
Bo3
M1 0 - 2 Turów Zgorzelec

Wyniki z dnia 27.09.2022

16:00
Bo3
ESCA 2 - 0 AVEZ
19:00
Bo3
MCE 1 - 2 Arka Gdynia
20:00
Bo3
Iron Branch 2 - 1 Anonymo

Wyniki z dnia 26.09.2022

16:00
Bo3
los kogutos 2 - 1 Dziki Gon
17:00
Bo3
PALOMA W - FF Apeks
17:30
Bo3
PACT 1 - 2 Sangal
19:00
Bo1
Anonymo 12 - 16 LODIS
19:00
Bo3
Dark Lotus 0 - 2 ch1m1depo
20:15
Bo1
Forsaken 14 - 16 AGO
21:30
Bo1
Anonymo 11 - 16 los kogutos

Wyniki z dnia 25.09.2022

13:45
Bo3
los kogutos 2 - 0 ex-SKADE
16:30
Bo3
HONORIS 2 - 1 Enterprise
20:30
Bo3
Anonymo 2 - 0 Into the Breach

Wyniki z dnia 24.09.2022

13:00
Bo3
los kogutos 0 - 2 Illuminar
16:00
Bo3
K23 2 - 1 HONORIS

Wyniki z dnia 23.09.2022

19:30
Bo3
NAVI Javelins 2 - 0 BIG EQUIPA

Wyniki z dnia 22.09.2022

13:00
Bo3
HONORIS 2 - 0 Apeks
15:00
Bo3
PACT 2 - 1 JANO
16:00
Bo3
ex-SKADE 0 - 2 PALOMA
18:00
Bo3
HONORIS 0 - 2 LF0
19:00
Bo1
PACT 16 - 12 Turów Zgorzelec
19:00
Bo3
fnatic Rising 2 - 1 Anonymo
19:30
Bo3
Ninjas in Pyjamas fe 2 - 1 Entropiq Queens
20:15
Bo1
Illuminar 10 - 16 ThunderFlash
20:30
Bo3
ThunderFlash 1 - 2 Iron Branch
21:30
Bo1
Turów Zgorzelec 11 - 16 Ungentium

Wyniki z dnia 21.09.2022

16:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 Nexus
18:00
Bo3
Apeks 2 - 1 HOTU
18:00
Bo3
Anonymo 2 - 0 NeedDOCTOR
19:00
Bo3
ex-SKADE 0 - 2 Illuminar

Wyniki z dnia 20.09.2022

10:00
Bo3
BLUEJAYS 2 - 1 HONORIS
14:45
Bo3
Into the Breach 2 - 0 Illuminar
16:00
Bo3
AVEZ 2 - 1 Dziki Gon
16:00
Bo3
SINNERS 2 - 0 los kogutos
18:00
Bo3
ThunderFlash 1 - 2 OneTap
18:00
Bo3
HONORIS 1 - 2 EC Brugge
19:00
Bo3
ESCA 0 - 2 Arka Gdynia
19:00
Bo3
Finest 0 - 2 BLUEJAYS
19:00
Bo3
MASONIC 1 - 2 PALOMA
19:00
Bo3
ALTERNATE aTTaX 1 - 2 PACT

Wyniki z dnia 19.09.2022

16:00
Bo3
Dark Lotus 0 - 2 los kogutos
19:00
Bo1
9INE 8 - 16 Forsaken
19:00
Bo3
MCE 2 - 1 ch1m1depo
20:15
Bo1
LODIS 12 - 16 los kogutos
21:30
Bo1
Anonymo 9 - 16 AGO

Wyniki z dnia 18.09.2022

13:00
Bo3
Enterprise 0 - 1 Illuminar
19:00
Bo3
BIG Academy 0 - 2 los kogutos
19:30
Bo3
ENCE 0 - 2 Complexity

Wyniki z dnia 17.09.2022

13:00
Bo3
LDLC 2 - 0 Turów Zgorzelec
16:00
Bo3
ex-SKADE 0 - 2 HONORIS
20:00
Bo3
ENCE 0 - 2 Astralis

Wyniki z dnia 16.09.2022

18:10
Bo1
LDLC 11 - 16 PACT
19:30
Bo3
ENCE 0 - 2 MOUZ

Wyniki z dnia 15.09.2022

13:00
Bo3
Young Ninjas 1 - 2 los kogutos
16:50
Bo3
ECLOT vs HONORIS
17:00
Bo1
SC 7 - 16 Turów Zgorzelec
19:00
Bo1
PALOMA 16 - 11 ThunderFlash
19:00
Bo1
Turów Zgorzelec 2 - 16 Sangal
19:30
Bo3
Entropiq Queens 0 - 2 Nigma Galaxy
19:30
Bo3
NAVI Javelins 2 - 1 Astralis fe
19:30
Bo3
ENCE 0 - 2 Heroic
20:15
Bo1
Ungentium 7 - 16 PALOMA
21:30
Bo1
Turów Zgorzelec 16 - 14 SC
21:30
Bo1
PALOMA 16 - 12 PACT

Wyniki z dnia 14.09.2022

16:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 Eternal Fire Academy
16:00
Bo3
OG Academy 1 - 2 9INE
19:30
Bo3
ENCE 2 - 0 HEET
19:40
Bo3
TITANS 0 - 2 los kogutos
19:50
Bo3
eSuba 2 - 0 9INE

Wyniki z dnia 13.09.2022

13:00
Bo3
los kogutos 0 - 2 Nexus
16:00
Bo3
MCE 0 - 2 los kogutos
19:00
Bo3
AVEZ 2 - 0 Dark Lotus
19:00
Bo3
Ungentium 0 - 2 ECSTATIC
19:00
Bo3
ECLOT 2 - 0 9INE

Wyniki z dnia 12.09.2022

16:00
Bo3
Ungentium 1 - 2 Anonymo
16:00
Bo3
ESCA 2 - 0 Dziki Gon
19:00
Bo1
LODIS 8 - 16 Forsaken
19:00
Bo3
Arka Gdynia 1 - 2 ch1m1depo
20:00
Bo3
HONORIS 2 - 0 Anonymo
20:15
Bo1
9INE 14 - 16 los kogutos
21:30
Bo1
AGO 16 - 7 9INE

Wyniki z dnia 11.09.2022

13:00
Bo3
Ungentium 0 - 2 HONORIS
16:00
Bo3
Anonymo 0 - 2 Entropiq Prague
18:00
Bo1
BLUEJAYS 1 - 16 HONORIS
19:30
Bo3
Fnatic Rising 2 - 1 HONORIS

Wyniki z dnia 10.09.2022

12:00
Bo3
Illuminar 1 - 2 Ungentium
12:00
Bo3
PACT 2 - 1 ThunderFlash
15:30
Bo3
Ungentium 1 - 2 PACT

Wyniki z dnia 09.09.2022

15:00
Bo3
Budapest Five 1 - 2 HONORIS
15:00
Bo3
Turów Zgorzelec 0 - 2 9INE
19:30
Bo3
NOFEAR5 2 - 1 Entropiq Queens
19:30
Bo3
NAVI Javelins 2 - 0 MostValuablePlayers

Wyniki z dnia 07.09.2022

19:00
Bo3
Bad News Eagles 2 - 0 Ungentium

Wyniki z dnia 06.09.2022

17:00
Bo1
Ungentium 13 - 16 PACT
17:00
Bo1
Arka Gdynia 5 - 16 M1
18:00
Bo1
Ungentium 16 - 14 Arka Gdynia
18:00
Bo1
PACT 16 - 3 M1
19:00
Bo3
9INE 1 - 2 forZe
19:00
Bo1
Ungentium 16 - 10 M1
19:00
Bo1
PACT 16 - 5 Arka Gdynia

Wyniki z dnia 05.09.2022

17:00
Bo1
Illuminar vs AVEZ
17:00
Bo1
ESCA vs Impression
18:00
Bo1
Illuminar vs ThunderFlash
18:00
Bo1
AVEZ vs Impression
19:00
Bo1
los kogutos 16 - 13 Forsaken
19:00
Bo1
ThunderFlash vs ESCA
19:00
Bo1
Illuminar vs Impression
20:15
Bo1
Anonymo 5 - 16 9INE

Wyniki z dnia 04.09.2022

16:00
Bo3
MCE 2 - 0 Dziki Gon
18:00
Bo3
los kogutos 2 - 1 MCE

Wyniki z dnia 03.09.2022

06:30
Bo3
OG 0 - 2 Wings Up

Wyniki z dnia 02.09.2022

02:30
Bo1
OG 16 - 13 Wings Up
09:40
Bo1
OG 13 - 16 Entropiq

Wyniki z dnia 01.09.2022

19:00
Bo1
Illuminar 6 - 16 PACT
20:15
Bo1
Turów Zgorzelec 16 - 7 Illuminar
21:30
Bo1
Ungentium 11 - 16 ThunderFlash

Wyniki z dnia 31.08.2022

19:00
Bo3
9INE 1 - 2 1WIN

Wyniki z dnia 30.08.2022

16:00
Bo3
BeyondPossible 2 - 0 Illuminar
19:00
Bo3
forZe 1 - 2 9INE

Wyniki z dnia 29.08.2022

13:00
Bo3
EC Kyiv 0 - 2 PALOMA
16:00
Bo3
Monte 2 - 0 Illuminar
19:00
Bo1
Anonymo 7 - 16 Forsaken
20:15
Bo1
LODIS 16 - 5 9INE
21:30
Bo1
AGO 16 - 12 los kogutos

Wyniki z dnia 27.08.2022

13:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 MASONIC
13:00
Bo3
Astralis 0 - 2 OG

Wyniki z dnia 26.08.2022

13:00
Bo3
FaZe 1 - 2 OG
16:00
Bo3
PALOMA 2 - 1 Enterprise

Wyniki z dnia 25.08.2022

10:00
Bo3
ECLOT 2 - 0 Illuminar
13:00
Bo3
OG 2 - 0 Complexity
13:00
Bo3
SKADE 2 - 0 PALOMA

Wyniki z dnia 23.08.2022

10:00
Bo3
Illuminar 2 - 1 EYEBALLERS
16:00
Bo3
PALOMA 2 - 1 KOVA

Wyniki z dnia 19.08.2022

13:00
Bo1
Vitality 16 - 11 OG
17:15
Bo1
OG 9 - 16 Astralis
18:00
Bo3
9INE 2 - 0 los kogutos
18:00
Bo3
Bynie 0 - 2 Illuminar
20:15
Bo3
los kogutos 2 - 0 Bynie

Wyniki z dnia 18.08.2022

17:00
Bo1
ThunderFlash 16 - 14 MCE
17:00
Bo1
los kogutos 11 - 16 Bynie
17:00
Bo1
STRZELCY 19 - 17 ESCA
17:00
Bo1
AVEZ 5 - 16 9INE
18:00
Bo3
Illuminar 1 - 2 ThunderFlash
18:00
Bo3
AGO 2 - 0 Bynie
18:00
Bo3
HONORIS 1 - 2 STRZELCY
18:00
Bo3
LODIS 2 - 0 9INE
21:00
Bo3
9INE 2 - 0 MCE
21:00
Bo3
Bynie 2 - 1 ESCA
22:00
Bo3
HONORIS 1 - 2 los kogutos
22:00
Bo3
Illuminar 2 - 1 AVEZ

Wyniki z dnia 14.08.2022

16:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 BLINK
19:00
Bo3
SC 1 - 2 los kogutos
20:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 WOWMEGA

Wyniki z dnia 13.08.2022

12:00
Bo3
ESCA 0 - 2 Ambush
13:00
Bo3
los kogutos 1 - 2 BLINK
19:00
Bo3
los kogutos 2 - 1 Entropiq Prague
20:00
Bo3
WOWMEGA 2 - 0 AVEZ

Wyniki z dnia 12.08.2022

16:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 Moratur
16:30
Bo3
EC Brugge 2 - 0 ESCA
19:00
Bo3
WOWMEGA 0 - 2 PALOMA
21:00
Bo1
EKO 12 - 16 HONORIS

Wyniki z dnia 11.08.2022

14:45
Bo3
ESCA 2 - 0 Infinite
16:00
Bo3
Cryptova 1 - 2 PALOMA
19:00
Bo3
AVEZ 0 - 2 los kogutos
19:45
Bo3
Wolsung 1 - 2 PALOMA

Wyniki z dnia 10.08.2022

16:00
Bo3
SC 2 - 0 PALOMA
19:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 Los Pyros

Wyniki z dnia 09.08.2022

19:00
Bo3
AVEZ 2 - 0 LODIS

Wyniki z dnia 08.08.2022

19:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 AVEZ

Wyniki z dnia 07.08.2022

15:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 Dark Tigers
15:00
Bo3
ThunderFlash 1 - 2 Monte
19:00
Bo3
los kogutos 1 - 2 WOWMEGA

Wyniki z dnia 06.08.2022

19:00
Bo3
Los Pyros 2 - 0 Wolfs
16:00
Bo1
NAVI Junior 14 - 16 MOUZ NXT
19:00
Bo3
LODIS 2 - 1 ThunderFlash

Wyniki z dnia 04.08.2022

18:30
Bo1
Fnatic Rising 16 - 3 MOUZ NXT
19:00
Bo3
AVEZ 2 - 1 Wolfs

Wyniki z dnia 03.08.2022

19:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 Los Pyros
21:00
Bo1
MOUZ NXT 16 - 6 Spirit Academy

Wyniki z dnia 02.08.2022

16:00
Bo1
MOUZ NXT 13 - 16 NAVI Junior
19:00
Bo3
ThunderFlash 0 - 2 WOWMEGA
19:00
Bo3
Ungentium 2 - 1 EC Kyiv

Wyniki z dnia 01.08.2022

19:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 LODIS
19:45
Bo1
MOUZ NXT 9 - 16 Fnatic Rising

Wyniki z dnia 31.07.2022

12:00
Bo3
EC Brugge 0 - 2 PALOMA
15:00
Bo1
Universe Five 8 - 16 skeletor
15:30
Bo3
EYEBALLERS 2 - 3 PALOMA
16:00
Bo1
PROSPECTS 10 - 16 MOUZ NXT
19:45
Bo1
MOUZ NXT 14 - 16 Astralis Talent

Wyniki z dnia 30.07.2022

12:00
Bo3
Impression 2 - 0 Lilmix
15:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 K23
15:30
Bo3
ex-GameAgents 2 - 1 Impression

Wyniki z dnia 29.07.2022

12:00
Bo3
ECLOT 0 - 2 PALOMA
12:00
Bo3
Lilmix 0 - 2 Impression
12:00
Bo3
ex-GameAgents 2 - 0 TheDice
15:30
Bo3
Impression 1 - 2 ex-GameAgents
16:00
Bo1
MOUZ NXT 12 - 16 Eternal Fire Academy

Wyniki z dnia 27.07.2022

12:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 Ungentium
16:00
Bo1
Spirit Academy 2 - 16 MOUZ NXT
18:30
Bo1
MOUZ NXT 8 - 16 PROSPECTS

Wyniki z dnia 26.07.2022

17:15
Bo1
Astralis Talent 10 - 16 MOUZ NXT

Wyniki z dnia 25.07.2022

12:00
Bo3
PALOMA 0 - 2 EC Brugge
15:00
Bo3
VP.Prodigy 2 - 0 Ungentium
18:30
Bo1
Eternal Fire Academy 7 - 16 MOUZ NXT

Wyniki z dnia 23.07.2022

15:00
Bo3
Ungentium 0 - 2 EYEBALLERS
18:00
Bo3
eSuba 1 - 2 Ungentium

Wyniki z dnia 22.07.2022

12:00
Bo3
Enterprise 0 - 2 Ungentium

Wyniki z dnia 21.07.2022

18:00
Bo3
ECLOT 2 - 0 Illuminar

Wyniki z dnia 20.07.2022

12:00
Bo3
PALOMA 2 - 1 Enterprise
19:15
Bo3
MASONIC 1 - 2 Ungentium

Wyniki z dnia 19.07.2022

12:00
Bo3
eSuba 2 - 1 Illuminar
13:00
Bo3
PALOMA 2 - 1 MASONIC
18:00
Bo3
Enterprise 2 - 1 Ungentium

Wyniki z dnia 17.07.2022

19:00
Bo3
Ungentium 0 - 2 Bad News Eagles
19:00
Bo3
Finest 2 - 0 EC Kyiv

Wyniki z dnia 16.07.2022

19:00
Bo3
Ungentium 1 - 2 K23
19:00
Bo3
Finest 1 - 2 forZe

Wyniki z dnia 15.07.2022

19:00
Bo3
Sangal 1 - 2 Ungentium
19:00
Bo3
Finest 2 - 0 ECLOT

Wyniki z dnia 09.07.2022

11:00
Bo3
SINNERS 2 - 1 Endpoint
18:30
Bo3
SKADE 2 - 0 SINNERS
22:30
Bo1
Rare Atom 16 - 12 PALOMA

Wyniki z dnia 08.07.2022

10:30
Bo1
Illuminar 8 - 16 SKADE
12:35
Bo1
Endpoint 9 - 16 SINNERS
15:40
Bo3
Illuminar 1 - 2 Endpoint
18:00
Bo1
Anonymo W - FF PALOMA
19:25
Bo3
Sprout 2 - 0 Anonymo
19:30
Bo3
G2 2 - 0 ENCE
19:45
Bo3
SKADE 2 - 1 SINNERS

Wyniki z dnia 07.07.2022

16:00
Bo3
ENCE 1 - 2 Vitality
22:25
Bo1
HONORIS 4 - 16 Take Aim
22:45
Bo1
PACT 10 - 16 EYEBALLERS
22:55
Bo1
PALOMA 16 - 8 4glory
23:45
Bo1
Anonymo 16 - 11 B8

Wyniki z dnia 06.07.2022

18:00
Bo3
AGO 2 - 1 ONYX

Wyniki z dnia 04.07.2022

17:00
Bo3
BIG Academy 2 - 1 AGO

Wyniki z dnia 03.07.2022

14:30
Bo3
FURIA fe 2 - 0 NAVI Javelins

Wyniki z dnia 02.07.2022

14:55
Bo3
BIG EQUIPA 0 - 2 NAVI Javelins

Wyniki z dnia 01.07.2022

12:10
Bo1
NAVI Javelins 13 - 16 BIG EQUIPA
17:00
Bo3
AGO 2 - 1 PACT
20:30
Bo3
Mindfreak 0 - 2 NAVI Javelins

Wyniki z dnia 29.06.2022

09:00
Bo3
MASONIC 1 - 2 Ungentium

Wyniki z dnia 28.06.2022

10:00
Bo3
PACT 0 - 2 MASONIC
13:00
Bo3
EC Kyiv 1 - 2 Ungentium
15:30
Bo3
ENCE 0 - 2 FaZe

Wyniki z dnia 27.06.2022

12:00
Bo3
Sangal 2 - 0 HONORIS
15:00
Bo3
Illuminar 1 - 1 Sangal
16:00
Bo3
ex-MAD Lions 2 - 0 MOUZ NXT

Wyniki z dnia 26.06.2022

10:00
Bo3
Sangal 1 - 2 Illuminar
13:00
Bo3
HONORIS 0 - 2 Into the Breach
15:00
Bo3
FURIA Academy 0 - 2 MOUZ NXT
15:00
Bo3
FaZe 2 - 1 OG
15:30
Bo3
Illuminar FF - W Into the Breach
17:35
Bo3
BIG Academy 0 - 2 MOUZ NXT

Wyniki z dnia 25.06.2022

15:00
Bo3
Fnatic Rising 0 - 2 MOUZ NXT
15:00
Bo3
Entropiq 0 - 2 OG
15:30
Bo3
Anonymo 0 - 2 B8
19:00
Bo3
Fnatic 2 - 1 MOUZ NXT

Wyniki z dnia 24.06.2022

11:25
Bo3
Nexus 1 - 2 Anonymo
17:00
Bo3
Anonymo 1 - 2 Tricked
18:15
Bo3
MOUZ NXT 0 - 2 FURIA Academy
19:00
Bo3
ENCE 2 - 1 MOUZ

Wyniki z dnia 23.06.2022

15:00
Bo3
ENCE 2 - 1 Eternal Fire
19:00
Bo3
Enterprise 1 - 2 MOUZ NXT

Wyniki z dnia 22.06.2022

19:00
Bo3
FaZe 2 - 0 OG

Wyniki z dnia 20.06.2022

16:00
Bo3
forZe 1 - 2 MOUZ NXT
19:30
Bo3
FTW 2 - 1 Illuminar

Wyniki z dnia 19.06.2022

16:00
Bo3
los kogutos 0 - 2 PALOMA
19:00
Bo3
KRAKEN 0 - 2 PALOMA

Wyniki z dnia 18.06.2022

13:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 PALOMA
15:20
Bo3
C est la Vie 1 - 2 KRAKEN
16:30
Bo3
OG 1 - 2 Natus Vincere
18:00
Bo3
los kogutos 0 - 2 KRAKEN
19:30
Bo3
TYLOO 0 - 2 Illuminar

Wyniki z dnia 17.06.2022

16:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 VERTEX
17:00
Bo3
GameAgents 0 - 2 los kogutos
17:00
Bo3
Forsaken 2 - 1 Avers
18:40
Bo3
Vitality 2 - 0 ENCE
20:00
Bo3
OveRule 1 - 2 C esta la Vie
20:00
Bo3
Dark Lotus 1 - 2 KRAKEN

Wyniki z dnia 16.06.2022

19:30
Bo3
Outsiders 2 - 0 Illuminar
20:00
Bo3
OG 2 - 0 ENCE

Wyniki z dnia 14.06.2022

17:00
Bo3
Natus Vincere 1 - 2 OG
20:00
Bo3
ENCE 2 - 0 BIG

Wyniki z dnia 13.06.2022

18:00
Bo3
EC Kyiv 2 - 1 AGO

Wyniki z dnia 12.06.2022

19:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 M1

Wyniki z dnia 11.06.2022

20:00
Bo3
M1 2 - 1 ThunderFlash

Wyniki z dnia 10.06.2022

19:00
Bo3
Ninjas in Pyjamas 0 - 2 OG
20:00
Bo3
GameAgents 1 - 2 ThunderFlash

Wyniki z dnia 09.06.2022

08:00
Bo3
Complexity 1 - 2 OG
19:00
Bo3
M1 0 - 2 los kogutos

Wyniki z dnia 08.06.2022

19:00
Bo3
ThunderFlash 2 - 0 Magnats

Wyniki z dnia 07.06.2022

12:00
Bo3
Into the Breach 0 - 2 AGO
19:30
Bo3
Turów Zgorzelec 1 - 2 GameAgents

Wyniki z dnia 06.06.2022

19:00
Bo3
ThunderFlash 1 - 2 los kogutos
22:50
Bo1
MOUZ NXT 16 - 9 Young Gods

Wyniki z dnia 05.06.2022

14:00
Bo3
los kogutos 2 - 1 iNation
17:00
Bo1
MOUZ NXT 16 - 10 OG Academy
18:00
Bo5
ENCE 0 - 3 Cloud9
19:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 ECLOT
19:30
Bo3
M1 2 - 0 Turów Zgorzelec

Wyniki z dnia 04.06.2022

15:00
Bo3
los kogutos 2 - 1 OneTap
15:00
Bo3
Anonymo 0 - 2 iNation
18:00
Bo3
Wolsung W - FF QUADRUPLE
17:10
Bo3
ECLOT 2 - 1 Ungentium
18:00
Bo3
ENCE 2 - 0 FURIA
19:00
Bo3
Magnats 2 - 0 AVEZ
21:00
Bo1
MOUZ NXT 16 - 14 Spirit Academy

Wyniki z dnia 03.06.2022

17:00
Bo3
Nemiga 1 - 2 Ungentium
18:20
Bo1
Fnatic Rising 19 - 17 MOUZ NXT
19:00
Bo3
GameAgents 2 - 0 Arka Gdynia

Wyniki z dnia 02.06.2022

19:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 AVEZ
19:40
Bo1
Eternal Fire Academy 12 - 16 MOUZ NXT
20:00
Bo3
QUADRUPLE 2 - 0 hapoka

Wyniki z dnia 01.06.2022

17:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 weback
18:30
Bo3
miragebots 0 - 2 Anonymo
19:00
Bo3
ThunderFlash 2 - 0 Magnats
21:30
Bo3
FaZe 1 - 2 ENCE
22:20
Bo1
00Prospects 8 - 16 MOUZ NXT

Wyniki z dnia 31.05.2022

19:00
Bo3
Turów Zgorzelec 2 - 0 Arka Gdynia

Wyniki z dnia 30.05.2022

18:00
Bo1
MOUZ 9 - 16 ENCE
18:00
Bo3
MASONIC 2 - 0 AGO
19:00
Bo3
M1 2 - 1 GameAgents
19:20
Bo1
Young Gods 14 - 16 MOUZ NXT
23:00
Bo3
G2 0 - 2 ENCE

Wyniki z dnia 29.05.2022

16:00
Bo3
SINNERS 0 - 2 MOUZ NXT
16:00
Bo3
Anonymo 2 - 1 Entropy
19:00
Bo1
OG Academy 16 - 11 MOUZ NXT
19:50
Bo3
Anonymo 1 - 2 B8

Wyniki z dnia 28.05.2022

08:00
Bo3
Arka Gdynia 2 - 0 Z4DYMIARZE
08:00
Bo3
Lodis by Illuminar 0 - 2 ESCA
12:00
Bo3
los kogutos 2 - 1 Vikings
13:25
Bo3
GameAgents 2 - 0 Avers
13:25
Bo3
Team Saju 2 - 0 MCE
16:00
Bo3
K23 2 - 0 Ungentium
16:10
Bo3
los kogutos 2 - 0 AGF
16:45
Bo3
Arka Gdynia 2 - 1 ESCA
16:45
Bo3
GameAgents 2 - 1 Team Saju
18:20
Bo1
Spirit Academy 6 - 16 MOUZ NXT
18:35
Bo3
los kogutos 2 - 1 kevlarirl
21:30
Bo3
ESCA 1 - 2 Team Saju
21:30
Bo3
Arka Gdynia 0 - 2 GameAgents

Wyniki z dnia 27.05.2022

15:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 PACT
21:00
Bo1
MOUZ NXT 22 - 20 Fnatic Rising

Wyniki z dnia 26.05.2022

15:00
Bo3
AGO 0 - 2 Enterprise
17:00
Bo3
los kogutos 2 - 1 team_nawrot_
20:00
Bo3
Glitchtech 0 - 2 PACT
21:00
Bo1
MOUZ NXT 16 - 4 Eternal Fire Academy

Wyniki z dnia 25.05.2022

16:00
Bo3
ex-MAD Lions 2 - 0 Ungentium
19:00
Bo3
AGO 1 - 2 SAW
21:00
Bo1
MOUZ NXT 16 - 5 00Prospects

Wyniki z dnia 23.05.2022

19:00
Bo3
Sprout 0 - 2 MOUZ NXT

Wyniki z dnia 22.05.2022

10:00
Bo3
Impression 0 - 2 Illuminar
14:00
Bo3
Wisła Kraków 2 - 1 PACT
17:30
Bo3
Illuminar 2 - 1 Wisła Kraków

Wyniki z dnia 21.05.2022

10:00
Bo3
Ungentium 2 - 0 AVEZ
13:00
Bo3
ESCA 0 - 2 Illuminar
16:00
Bo3
Arka Gdynia 0 - 2 PACT
20:25
Bo3
ENCE 0 - 2 Natus Vincere

Wyniki z dnia 20.05.2022

10:00
Bo3
ThunderFlash 0 - 2 Wisła Kraków
13:00
Bo3
M1 0 - 2 Impression
16:30
Bo3
ENCE 2 - 0 Copenhagen Flames
17:00
Bo3
Turów Zgorzelec 2 - 0 Izako Boars
18:00
Bo1
PALOMA 13 - 16 ColdRunners
18:00
Bo1
AGO 7 - 16 Sprout

Wyniki z dnia 19.05.2022

22:15
Bo1
Sprout 16 - 11 Anonymo
22:30
Bo1
Los Reyes 12 - 16 PALOMA
22:55
Bo1
AGO 19 - 17 EC Kyiv

Wyniki z dnia 18.05.2022

19:00
Bo3
AGO 0 - 2 Falcons

Wyniki z dnia 17.05.2022

19:00
Bo3
SAW 1 - 2 AGO

Wyniki z dnia 16.05.2022

17:30
Bo3
ENCE 2 - 1 Heroic

Wyniki z dnia 15.05.2022

12:00
Bo1
ENCE 16 - 8 Outsiders
15:00
Bo3
Turów Zgorzelec AR 2 - 1 C est la Vie
15:00
Bo3
ESSAYOLOXD69 0 - 2 los kogutos
18:00
Bo3
KRAKEN 2 - 1 C est la Vie
20:45
Bo3
los kogutos 2 - 1 KRAKEN

Wyniki z dnia 14.05.2022

14:30
Bo1
FaZe 8 - 16 ENCE
19:15
Bo1
Copenhagen Flames 16 - 8 ENCE

Wyniki z dnia 12.05.2022

16:00
Bo3
M1 2 - 0 Illuminar
19:00
Bo3
Wisła Kraków 2 - 0 Izako Boars

Wyniki z dnia 11.05.2022

13:00
Bo3
ThunderFlash 2 - 1 Illuminar
16:00
Bo3
Turów Zgorzelec 0 - 2 Ungentium
19:00
Bo3
Wisła Kraków 2 - 0 M1
19:30
Bo3
ENCE 2 - 0 Bad News Eagles

Wyniki z dnia 10.05.2022

18:15
Bo3
ENCE 1 - 2 G2

Wyniki z dnia 09.05.2022

15:45
Bo1
ENCE 16 - 7 9z
20:00
Bo1
ENCE 16 - 6 Outsiders

Wyniki z dnia 08.05.2022

16:00
Bo3
Wisła Kraków 0 - 2 Illuminar
19:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 ThunderFlash

Wyniki z dnia 07.05.2022

16:00
Bo3
Wisła Kraków 2 - 0 Anonymo
19:00
Bo3
ThunderFlash 2 - 1 GameAgents
19:30
Bo3
Illuminar 2 - 0 HONORIS

Wyniki z dnia 06.05.2022

10:00
Bo3
AGO 0 - 2 SKADE
16:00
Bo3
Anonymo 2 - 0 Forsaken
16:00
Bo3
Wisła Kraków 1 - 2 Finest
19:30
Bo3
PACT 1 - 2 HONORIS
20:00
Bo3
Forsaken 1 - 2 GameAgents

Wyniki z dnia 05.05.2022

10:00
Bo3
AGO 1 - 2 K23
16:00
Bo3
Wisła Kraków 1 - 2 Isurus
19:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 ThunderFlash

Wyniki z dnia 03.05.2022

19:00
Bo3
Wisła Kraków 0 - 2 1win

Wyniki z dnia 02.05.2022

16:00
Bo3
AGO 2 - 1 BLUEJAYS
19:00
Bo3
Wisła Kraków 2 - 1 ECSTATIC

Wyniki z dnia 30.04.2022

10:00
Bo3
AGO 2 - 0 4glory
12:00
Bo3
BLUEJAYS 2 - 1 HONORIS
13:00
Bo3
Wisła Kraków 2 - 0 Bad News Bears
15:00
Bo3
PACT 1 - 2 Illuminar

Wyniki z dnia 29.04.2022

10:00
Bo3
SINNERS 2 - 1 Wisła Kraków
12:30
Bo3
HONORIS 0 - 2 Illuminar
15:30
Bo3
PACT 2 - 1 BLUEJAYS
16:00
Bo3
AGO 1 - 2 MASONIC

Wyniki z dnia 28.04.2022

10:00
Bo3
AVANGAR 1 - 2 HONORIS
13:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 Into the Breach
16:00
Bo3
Nexus 1 - 2 PACT

Wyniki z dnia 27.04.2022

19:00
Bo3
Movistar Riders 2 - 0 Wisła Kraków

Wyniki z dnia 24.04.2022

09:00
Bo3
Anonymo 1 - 2 Spirit

Wyniki z dnia 23.04.2022

11:00
Bo3
Anonymo 0 - 2 ENCE
15:00
Bo3
HONORIS 2 - 1 4glory

Wyniki z dnia 22.04.2022

10:00
Bo3
Enterprise 1 - 2 AGO
11:00
Bo1
Anonymo 16 - 14 Entropiq
12:15
Bo1
ENCE 16 - 8 HEET
13:00
Bo3
HONORIS 2 - 1 4glory

Wyniki z dnia 21.04.2022

11:00
Bo1
G2 16 - 19 Anonymo
12:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 Case
16:20
Bo1
Players 16 - 10 Anonymo

Wyniki z dnia 20.04.2022

09:00
Bo3
OG 0 - 2 Eternal Fire
10:00
Bo3
Illuminar 0 - 2 UNGENTIUM

Wyniki z dnia 17.04.2022

14:45
Bo1
MOUZ 12 - 16 OG
18:15
Bo1
Natus Vincere 16 - 5 OG

Wyniki z dnia 12.04.2022

18:00
Bo1
Wisła Kraków 6 - 16 SKADE
18:00
Bo1
Illuminar 14 - 16 INDE IRAE
18:00
Bo1
Turów Zgorzelec 16 - 13 Finest

Wyniki z dnia 11.04.2022

15:00
Bo3
Anonymo 1 - 2 00Prospects

Wyniki z dnia 10.04.2022

17:00
Bo5
ENCE 1 - 3 FaZe

Wyniki z dnia 09.04.2022

15:30
Bo3
Ninjas in Pyjamas 0 - 2 ENCE

Wyniki z dnia 07.04.2022

15:30
Bo3
Movistar Riders 1 - 2 ENCE

Wyniki z dnia 05.04.2022

15:30
Bo3
Fnatic 0 - 2 ENCE

Wyniki z dnia 03.04.2022

19:30
Bo3
AGO 2 - 0 Evil Geniuses

Wyniki z dnia 02.04.2022

12:30
Bo3
Heroic 2 - 0 AGO

Wyniki z dnia 01.04.2022

12:30
Bo3
Astralis 2 - 0 AGO
19:00
Bo3
HEET 2 - 1 Wisła Kraków

Wyniki z dnia 31.03.2022

12:30
Bo3
AGO 2 - 1 Complexity
19:00
Bo3
Falcons 1 - 2 Wisła Kraków

Wyniki z dnia 30.03.2022

12:30
Bo3
Natus Vincere 2 - 0 AGO

Wyniki z dnia 24.02.2022

13:00
Bo3
Anonymo 1 - 2 Berzerk
16:00
Bo3
Anonymo 2 - 1 GMT
19:30
Bo3
Anonymo 2 - 0 1shot

Wyniki z dnia 23.02.2022

10:00
Bo1
Wisła Kraków 16 - 4 AGO
11:30
Bo1
Ungentium 16 - 12 Forsaken
13:00
Bo1
PACT 5 - 16 ESCA
14:30
Bo1
HONORIS 8 - 16 Illuminar
16:00
Bo1
BIG 10 - 16 Wisła Kraków
16:00
Bo1
Anonymo 16 - 11 Impression
17:20
Bo3
Wisła Kraków 1 - 2 Dignitas
17:30
Bo1
HONORIS 16 - 2 GameAgents

Wyniki z dnia 22.02.2022

10:00
Bo1
AGO 17 - 19 PACT
11:30
Bo1
Wisła Kraków 16 - 7 Ungentium
13:00
Bo1
HONORIS 7 - 16 Anonymo
14:30
Bo1
GameAgents 16 - 12 Impression

Wyniki z dnia 18.02.2022

12:30
Bo3
ENCE 1 - 2 Natus Vincere

Wyniki z dnia 14.02.2022

10:00
Bo3
Enterprise 0 - 2 Anonymo

Wyniki z dnia 13.02.2022

18:00
Bo3
MOUZ NXT 2 - 0 BIG Academy

Wyniki z dnia 08.01.2022

19:20
Bo1
Spirit Academy 6 - 16 MOUZ NXT
20:30
Bo1
MOUZ NXT 7 - 16 Spirit Academy

Wyniki z dnia 06.01.2022

19:20
Bo1
MOUZ NXT 16 - 12 FURIA Academy
20:30
Bo1
FURIA Academy 5 - 16 MOUZ NXT

Wyniki z dnia 28.09.2021

13:00
Bo3
Anonymo 2 - 1 LDLC
15:30
Bo3
Ungentium 2 - 0 PACT
16:00
Bo3
AGO 1 - 2 Copenhagen Flames
19:00
Bo3
AGO 1 - 2 Wisła Kraków
20:30
Bo3
M1 EDEN 2 - 1 Dolej Miodu

Wyniki z dnia 27.09.2021

19:30
Bo3
Wisła Kraków 2 - 1 Fiend
20:30
Bo3
TPT 1 - 1 Anonymo

Wyniki z dnia 26.09.2021

15:00
Bo3
AGO 0 - 2 Lyngby Vikings

Wyniki z dnia 27.08.2021

13:30
Bo3
BIG 2 - 0 Evil Geniuses

Wyniki z dnia 26.08.2021

20:00
Bo3
Complexity 0 - 2 OG
16:00
Bo3
ENCE 1 - 2 Entropiq
15:00
Bo5
SKADE 3 - 0 AGO

TURNIEJE

GALERIE