ESL Challenger League Season 47 Europe

Miejsce:Europa (Online)

Data:26 Lutego - 16 Czerwca 2024

Pula nagród:100 000$

Liczba drużyn:24

Organizator:ESL, ESEA, FACEIT

CITV Tier:B-Tier

Przegląd

UczestnicyPokaż składy

3DMAX

Djoko

Ex3rcice

Lucky

Maka

hAdji


killazoo(T)

Sezon 46

FORZE

shalfey

r3salt

tN1R

gokushima

TBA


Fierce(T)

Sezon 46

SINNERS

beastik

SHOCK

oskar

NEOFRAG

AJTT


tomkeejs(T)

Sezon 46

Apeks

nawwk

jkaem

CacaNito

sense

STYKO


mithR(T)

Sezon 46

EYEBALLERS

JW

Sapec

SHiNE

Peppzor

HEAP


Slap(T)

Sezon 46

9INE

KEi

mynio

tomiko

TBA

TBA


miNir0x(T)

Sezon 46

Space

Vert

fozil

enzero

leri511

TruNiQ


watterfaLLZ(T)

Sezon 46

Monte

Woro2k

DemQQ

kRaSnaL

sdy

br0


lmbt(T)

Sezon 46

Movistar KOI

mopoz

JUST

adamS

dav1g

stadodo


bladE(T)

Sezon 46

SAW

rmn

MUTiRiS

ewjerkz

story

arrozdoce


NABOWOW(T)

Sezon 46

Betera

Ganginho

nifee

sad

MaSvAI

lolipop21k


d1maskin(T)

Sezon 46

PARIVISON

X5G7V

Jerry

Patsi

ArtFr0st

Qikert


balblna(T)

Sezon 46

Aurora

Lack1

Norwi

KENSI

deko

TBA

Sezon 46

Sprout

raalz

cej0t

sL1m3

Anlelele

TBA


BERRY(T)

Sezon 46

Sangal

LNZ

yxngstxr

sausol

xfl0ud

Ganginho


strikle-(T)

Sezon 46

Pera

Aaron

msN

Kamion

Porya

DGL


SZLOBESZKOV(T)

Sezon 46

B8

cptkurtka023

OWNER

r1nkle

npl

TBA


maddened(T)

Relegacje #1-2

RUSH B

kinqie

executoR

tex1y

nota

Kiro

Relegacje #1-2

TSM

valde

Zyphon

joel

KWERTZZ

poizon


Lambert(T)

Relegacje #3-4

System5

Kvem

Topa

MICHU

Lekr0

adeX

Relegacje #3-4

9 Pandas

seized

d1Ledez

clax

iDISBALANCE

glowiing


XomA(T)

Relegacje #5

Rebels

olimp

sNx

Flayy

kisserek

casey


SZPERO(T)

Relegacje #6

Illuminar

Furlan

phr

Qlocuu

POLO

Prism

Advanced S46

BIG Academy

skyye

ArroW

hyped

pr1metapz

MRC9

Advanced S47

Podział nagród

# Drużyna Nagroda Seed
1.

TBA

15 000$ ESL Pro League S20
2.

TBA

10 000$ ESL Pro League S20
3.

TBA

8 000$ Sezon 48
4.

TBA

6 500$ Sezon 48
5-6.

TBA

TBA

5 000$ Sezon 48
7-8.

TBA

TBA

4 000$ Sezon 48
9-10.

TBA

TBA

3 000$ Sezon 48
11.

TBA

2 000$ Sezon 48
12.

TBA

1 500$ Sezon 48
13-14.

TBA

TBA

1 000$ Sezon 48
15-16.

TBA

TBA

500$ Sezon 48
17-18.

TBA

TBA

- Sezon 48
19-22.

TBA

TBA

TBA

TBA

- Relegacje
23-24.

TBA

TBA

- ESEA Advanced

Faza grupowa 1

Grupa A BilansRundyPKT
1.Betera 0-000
2.Monte 0-000
3.PERA 0-000
4.RUSH B 0-000
5.SAW 0-000
6.System5 0-000
Grupa B BilansRundyPKT
1.3DMAX 0-000
2.Apeks 0-000
3.B8 0-000
4.FORZE 0-000
5.PARIVISON 0-000
6.Space 0-000
Wyniki
Wyniki
Grupa C BilansRundyPKT
1.Aurora 0-000
2.BIG 0-000
3.Illuminar 0-000
4.Rebels 0-000
5.SINNERS 0-000
6.Sprout 0-000
Grupa D BilansRundyPKT
1.9INE 0-000
2.9 Pandas 0-000
3.EYEBALLERS 0-000
4.KOI 0-000
5.Sangal 0-000
6.TSM 0-000
Wyniki
Wyniki

Faza grupowa 2

Grupa High

Ćwierćfinały

Półfinały

TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD




TBD
TBD
TBD
TBD

Runda 1 Dolnej Drabinki

Grupa Mid

Ćwierćfinały

Półfinały

Finał Górnej Drabinki

TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD





TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD



TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Runda 1 Dolnej Drabinki

Runda 2 Dolnej Drabinki

Finał Dolnej Drabinki

Finał Konsolidacyjny

Grupa Low

Ćwierćfinały

Półfinały

Finał Górnej Drabinki

TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD





TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD



TBD
TBD
TBD
TBD

Runda 1 Dolnej Drabinki

Runda 2 Dolnej Drabinki

Finał Dolnej Drabinki

Faza playoff

Drabinka podwójnej eliminacji na 10 drużyn

Ćwierćfinały

Półfinały

Finał Górnej Drabinki

Wielki Finał

TBD
TBD
TBD
TBD

TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD



TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD



TBD
TBD
TBD
TBD

TBD
TBD
TBD
TBD

Runda 1 Dolnej Drabinki

Runda 2 Dolnej Drabinki

Runda 3 Dolnej Drabinki

Finał Dolnej Drabinki

Finał Konsolidacyjny

Format

Faza Grupowa #1

Round-Robin Bo3

*4 grupy po 6 drużyn

*Top1-2 każdej z grup awansuje do Grupy High w drugiej fazie grupowej;

*Top3-4 każdej z grup awansuje do Grupy Mid w drugiej fazie grupowej;

*Top5-6 każdej z grup awansuje do Grupy Low w drugiej fazie grupowej;


Faza Grupowa #2

Drabinki podwójnej eliminacji Bo3

*3 grupy po 8 drużyn

*Top1-2 Grupy High awansuje do półfinałów górnej drabinki playoff'ów;

*Top3-6 Grupy High awansuje do ćwierćfinałów górnej drabinki playoff'ów;

*Top7-8 Grupy High awansuje do rundy 1 dolnej drabinki playoff'ów;

*Top1-2 Grupy Mid awansuje do rundy 1 dolnej drabinki playoff'ów;

*Top3-8 Grupy Mid utrzymuje się na następny sezon;

*Top1-2 Grupy Low utrzymuje się na następny sezon;

*Top3-6 Grupy Low gra relegacje;

*Top7-8 Grupy Low spada do ESEA Advanced Season 50;


Faza Playoff

Drabinka podwójnej eliminacji Bo3

*Finał Bo5, z przewagą mapy dla drużyny z górnej drabinki

Pula map

Mirage
Inferno
Nuke
Overpass
Vertigo
Ancient
Anubis

Powiązane turnieje

ESL Challenger League Season 46 Europe Relegation

ESL Challenger League Season 46 Europe

ESEA Advanced Season 46 Europe

ESEA Advanced Season 47 Europe

ESL Challenger League Season 47 Europe Relegation

ESL Challenger League Season 48 Europe

ESEA Advanced Season 50 Europe

Transmisja

Powiązane newsy

Brak