ESL Challenger League Season 48 Europe

Miejsce:Europa (Online)

Data:Lipiec - Listopad 2024

Pula nagród:100 000$

Liczba drużyn:24

Organizator:ESL, ESEA, FACEIT

CITV Tier:B-Tier

Przegląd

UczestnicyPokaż składy

Podział nagród

# Drużyna Nagroda Seed
1.

TBA

15 000$ ESL Pro League S21
2.

TBA

10 000$ ESL Pro League S21
3.

TBA

8 000$ Sezon 49
4.

TBA

6 500$ Sezon 49
5-6.

TBA

TBA

5 000$ Sezon 49
7-8.

TBA

TBA

4 000$ Sezon 49
9-10.

TBA

TBA

3 000$ Sezon 49
11.

TBA

2 000$ Sezon 49
12.

TBA

1 500$ Sezon 49
13-14.

TBA

TBA

1 000$ Sezon 49
15-16.

TBA

TBA

500$ Sezon 49
17-18.

TBA

TBA

- Sezon 49
19-22.

TBA

TBA

TBA

TBA

- Relegacje
23-24.

TBA

TBA

- ESEA Advanced

Faza grupowa 1

Grupa A BilansRundyPKT
1.TBA 0-000
2.TBA 0-000
3.TBA 0-000
4.TBA 0-000
5.TBA 0-000
6.TBA 0-000
Grupa B BilansRundyPKT
1.TBA 0-000
2.TBA 0-000
3.TBA 0-000
4.TBA 0-000
5.TBA 0-000
6.TBA 0-000
Wyniki
Wyniki
Grupa C BilansRundyPKT
1.TBA 0-000
2.TBA 0-000
3.TBA 0-000
4.TBA 0-000
5.TBA 0-000
6.TBA 0-000
Grupa D BilansRundyPKT
1.TBA 0-000
2.TBA 0-000
3.TBA 0-000
4.TBA 0-000
5.TBA 0-000
6.TBA 0-000
Wyniki
Wyniki

Faza grupowa 2

Grupa High

Ćwierćfinały

Półfinały

TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD




TBD
TBD
TBD
TBD

Runda 1 Dolnej Drabinki

Grupa Mid

Ćwierćfinały

Półfinały

Finał Górnej Drabinki

TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD





TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD



TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Runda 1 Dolnej Drabinki

Runda 2 Dolnej Drabinki

Finał Dolnej Drabinki

Finał Konsolidacyjny

Grupa Low

Ćwierćfinały

Półfinały

Finał Górnej Drabinki

TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD





TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD



TBD
TBD
TBD
TBD

Runda 1 Dolnej Drabinki

Runda 2 Dolnej Drabinki

Finał Dolnej Drabinki

Faza playoff

Drabinka podwójnej eliminacji na 10 drużyn

Ćwierćfinały

Półfinały

Finał Górnej Drabinki

Wielki Finał

TBD
TBD
TBD
TBD

TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD



TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD



TBD
TBD
TBD
TBD

TBD
TBD
TBD
TBD

Runda 1 Dolnej Drabinki

Runda 2 Dolnej Drabinki

Runda 3 Dolnej Drabinki

Finał Dolnej Drabinki

Finał Konsolidacyjny

Format

Faza Grupowa #1

Round-Robin Bo3

*4 grupy po 6 drużyn

*Top1-2 każdej z grup awansuje do Grupy High w drugiej fazie grupowej;

*Top3-4 każdej z grup awansuje do Grupy Mid w drugiej fazie grupowej;

*Top5-6 każdej z grup awansuje do Grupy Low w drugiej fazie grupowej;


Faza Grupowa #2

Drabinki podwójnej eliminacji Bo3

*3 grupy po 8 drużyn

*Top1-2 Grupy High awansuje do półfinałów górnej drabinki playoff'ów;

*Top3-6 Grupy High awansuje do ćwierćfinałów górnej drabinki playoff'ów;

*Top7-8 Grupy High awansuje do rundy 1 dolnej drabinki playoff'ów;

*Top1-2 Grupy Mid awansuje do rundy 1 dolnej drabinki playoff'ów;

*Top3-8 Grupy Mid utrzymuje się na następny sezon;

*Top1-2 Grupy Low utrzymuje się na następny sezon;

*Top3-6 Grupy Low gra relegacje;

*Top7-8 Grupy Low spada do ESEA Advanced Season 50;


Faza Playoff

Drabinka podwójnej eliminacji Bo3

*Finał Bo5, z przewagą mapy dla drużyny z górnej drabinki

Pula map

Mirage
Inferno
Nuke
Overpass
Vertigo
Ancient
Anubis

Powiązane turnieje

ESL Challenger League Season 47 Europe Relegation

ESL Challenger League Season 47 Europe

ESEA Advanced Season 48 Europe

ESEA Advanced Season 49 Europe

ESL Challenger League Season 48 Europe Relegation

ESL Challenger League Season 49 Europe

ESEA Advanced Season 50 Europe

Transmisja

Powiązane newsy

Brak