NADCHODZĄCE SPOTKANIA

Nadchodzące mecze dnia 01.12.2022 - Czwartek

20:00
Bo3
Monte vs Case
12:30
Bo3
9INE vs eSuba
15:30
Bo3
ex-Finest vs HAVU
16:00
Bo1
Turów Zgorzelec vs Nexus
16:00
Bo1
PACT vs Monte
17:00
Bo3
Lilmix vs Permitta
17:00
Bo1
HONORIS vs LDLC
17:00
Bo1
Anonymo vs Apeks
18:00
Bo1
PACT vs Leek
18:00
Bo1
ECLOT vs PACT
18:00
Bo1
Turów Zogrzelec vs Cryptova
18:00
Bo1
Monte vs cowana
18:30
Bo3
forZe vs AGO
19:00
Bo1
Anonymo vs EPICDUDES
21:00
Bo1
los kogutos vs Anonymo

Nadchodzące mecze dnia 03.12.2022 - Sobota

12:00
Bo5
Illuminar vs Ungenitum
14:00
Bo3
los kogutos vs EC Brugge

Nadchodzące mecze dnia 05.12.2022 - Poniedziałek

14:00
Bo3
Ungentium vs IKLA

Nadchodzące mecze dnia 06.12.2022 - Wtorek

19:00
Bo3
K23 vs Permitta
19:00
Bo3
9INE vs ECSTATIC

Nadchodzące mecze dnia 07.12.2022 - Środa

19:00
Bo3
ex-Finest vs Fnatic Rising

Nadchodzące mecze dnia 10.12.2022 - Sobota

16:00
Bo3
AGO vs PACT
19:30
Bo3
Permitta vs ThunderFlash

Nadchodzące mecze dnia 11.12.2022 - Niedziela

16:00
Bo3
ESLMP Jesień '22 vs Finał

Wyniki z dnia 30.11.2022

21:00
Bo1
PIGNOUF 17-19 AVEZ
19:00
Bo3
EC Brugge 2 - 0 ALTERNATE aTTaX
19:00
Bo1
Dark Tigers 7 - 16 ESCA
19:00
Bo1
Fourteen 16 - 8 ThunderFlash
18:00
Bo3
Tricked 2 - 1 Anonymo
16:00
Bo3
Apeks 2 - 0 Nexus
14:00
Bo3
HONORIS 2 - 0 Sangal
12:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 MASONIC

Wyniki z dnia 29.11.2022

20:30
Bo1
Turów Zgorzelec 16 - 12 ThunderFlash
20:00
Bo1
AVEZ 10 - 16 ESCA
20:00
Bo1
los kogutos 16 - 7 Conquer
19:10
Bo3
Monte 0 - 2 HONORIS
19:00
Bo3
9INE 1 - 2 Into the Breach
19:00
Bo1
EC Brugge 19 - 16 eSuba
19:00
Bo3
FTW 2 - 0 Endpoint
18:00
Bo1
Sashi 5 - 16 ThunderFlash
17:00
Bo3
HONORIS 2 - 0 Case
17:00
Bo1
AllStars 16 - 3 EC Brugge
16:00
Bo3
ex-Finest 1 - 2 Endpoint
14:00
Bo3
Turów Zgorzelec 1 - 2 LDLC
14:00
Bo3
Monte 2 - 0 Illuminar
10:00
Bo3
HAVU 2 - 1 Anonymo

Wyniki z dnia 28.11.2022

22:00
Bo1
AVEZ 10 - 16 Sashi
20:00
Bo1
AVANGAR 16 - 2 los kogutos
19:00
Bo3
Illuminar 1 - 2 eSuba
18:00
Bo1
PACT 16 - 9 Invictus International
18:00
Bo1
AVEZ 10 - 16 Eternal Fire Academy
18:00
Bo1
Insilio Winline 17 - 19 EC Brugge
18:00
Bo1
ESCA 16 - 19 Websterz
16:00
Bo3
HONORIS 0 - 2 500
16:00
Bo3
AGO 2 - 0 ECLOT
15:00
Bo3
Astralis Talent 0 - 2 Apeks
12:30
Bo3
los kogutos 0 - 2 MASONIC
12:00
Bo3
Astralis Talent 2 - 0 Turów Zgorzelec
11:00
Bo3
LDLC 1 - 2 Apeks

Wyniki z dnia 27.11.2022

19:30
Bo3
ThunderFlash 2 - 1 los kogutos
19:00
Bo3
ex-Finest 2 - 0 ECLOT
16:00
Bo3
PACT 2 - 0 Forsaken
16:00
Bo3
Endpoint 2 - 0 MASONIC
15:00
Bo3
Nexus 2 - 0 los kogutos
12:00
Bo3
Nemiga 1 - 2 los kogutos
10:00
Bo3
9INE 2 - 0 HAVU

Wyniki z dnia 26.11.2022

19:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 777
17:00
Bo3
los kogutos 0 - 2 Nexus
16:00
Bo3
Falcons 0 - 2 Anonymo
12:00
Bo3
EC Brugge 2 - 0 Infinite
10:00
Bo3
Tricked 1 - 2 AGO

Wyniki z dnia 25.11.2022

19:00
Bo1
ThunderFlash 12 - 16 Eternal Fire Academy
19:00
Bo3
Illuminar 0 - 2 Into the Breach
18:00
Bo5
los kogutos 3 - 0 AVEZ
18:00
Bo1
AVEZ W - FF Iron Branch
16:00
Bo3
9INE 2 - 1 777
16:00
Bo1
Anonymo 16 - 14 Viperio
14:00
Bo1
Anonymo 9 - 16 VP.Prodigy
13:30
Bo3
ex-Finest 2 - 0 ECSTATIC
10:00
Bo3
Endpoint 2 - 1 eSuba

Wyniki z dnia 24.11.2022

22:00
Bo1
Strive in Chaos 9 - 16 AVEZ
20:00
Bo1
AVEZ 3 - 16 LF0
19:00
Bo3
Anonymo 1 - 2 forZe
19:00
Bo3
Ungentium 2 - 1 PACT
18:00
Bo1
los kogutos 16 - 14 KTRL
16:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 ThunderFlash
16:00
Bo3
HAVU 2 - 0 AGO
10:00
Bo3
OG 0 - 2 Ninjas in Pyjamas

Wyniki z dnia 23.11.2022

21:00
Bo1
EC Brugge W - FF Wolsung
20:00
Bo1
Viperio 7 - 16 los kogutos
19:45
Bo1
GenOne 12 - 16 Anonymo
19:00
Bo3
AVEZ 2 - 0 ch1m1depo
19:00
Bo1
HONORIS 10 - 16 500
19:00
Bo3
AGO 1 - 2 Fnatic Rising
19:00
Bo3
EPG Family 1 - 2 ex-Finest
17:30
Bo1
Wolsung FF - W Anonymo
16:00
Bo1
HONORIS 11 - 16 00Prospects
16:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 Arka Gdynia
16:00
Bo1
OneTap 8 - 16 Turów Zgorzelec
15:30
Bo1
Anonymo 16 - 7 EXEN
10:00
Bo3
FaZe 2 - 0 OG

Wyniki z dnia 22.11.2022

22:45
Bo1
Ungentium 14 - 16 Illuminar
21:30
Bo1
Turów Zgorzelec 16 - 3 ThunderFlash
20:00
Bo1
EC Brugge 12 - 16 Into the Breach
19:00
Bo3
9INE 2 - 0 Falcons
19:00
Bo3
Permitta 2 - 0 Ungentium
19:00
Bo1
LF0 16 - 9 los kogutos
18:00
Bo1
Eternal Fire Academy 16 - 9 Turów Zgorzelec
17:00
Bo1
PACT 14 - 16 Permitta
17:00
Bo1
Leo 14 - 16 Anonymo
16:00
Bo1
Turów Zgorzelec W - FF B8
16:00
Bo1
flowstate 9 - 16 PACT
15:00
Bo1
MASONIC 13 - 16 Anonymo

Wyniki z dnia 21.11.2022

21:45
Bo1
9INE 14 - 16 los kogutos
20:30
Bo1
Forsaken 9 - 16 AGO
20:15
Bo1
PACT 16 - 3 Turów Zgorzelec
20:00
Bo1
7AM 6 - 16 ThunderFlash
19:30
Bo1
MayBe 19 - 15 PACT
19:30
Bo1
Anonymo 16 - 10 LODIS
19:10
Bo1
Permitta 16 - 13 Turów Zgorzelec
19:00
Bo3
Illuminar 2 - 1 GenOne
18:00
Bo1
Permitta 12 - 16 Illuminar
18:00
Bo1
ThunderFlash 11 - 16 BeyondPossible
17:45
Bo1
PACT 22 - 19 Ungentium
13:00
Bo3
SKADE X 1 - 2 Anonymo
10:00
Bo3
Websterz 0 - 2 AGO

Wyniki z dnia 20.11.2022

21:00
Bo1
ESCA 10 - 16 ThunderFlash
16:50
Bo3
Anonymo 2 - 1 180mgkoffein
13:00
Bo3
K23 2 - 0 Illuminar

Wyniki z dnia 19.11.2022

18:00
Bo3
Illuminar 2 - 1 777
17:00
Bo3
Websterz 2 - 0 Anonymo
14:00
Bo3
Anonymo 2 - 0 GTZ
14:00
Bo1
ONYX 14 - 16 HONORIS
12:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 Apeks Rebels

Wyniki z dnia 18.11.2022

19:00
Bo3
AGO 2 - 1 Conquer
19:00
Bo3
ENCE 1 - 2 Astralis
18:00
Bo3
ex-Finest 1 - 2 Copenhagen Flames
17:00
Bo1
ALTERNATE aTTaX 16 - 10 ThunderFlash
17:00
Bo1
QUAZAR 16 - 9 AVEZ
16:00
Bo3
9INE 0 - 2 Illuminar
13:00
Bo3
Conquer 2 - 1 EC Brugge
12:00
Bo3
Endpoint 0 - 2 ex-Finest

Wyniki z dnia 17.11.2022

21:30
Bo3
BLUEJAYS 0 - 2 ex-Finest
21:00
Bo1
EC Brugge 16 - 14 EPICDUDES
19:00
Bo3
PACT 2 - 1 ESCA
18:10
Bo3
AGO 1 - 2 SKADE X
16:00
Bo1
Anonymo 14 - 16 Enterprise
16:00
Bo3
Endpoint 2 - 1 HONORIS
16:00
Bo3
Impression 0 - 2 ThunderFlash
16:00
Bo1
Nexus 14 - 16 Apeks
15:00
Bo3
EC Brugge 0 - 2 SKADE X
14:00
Bo1
Apeks 16 - 9 Turów Zgorzelec
12:00
Bo3
AGO 2 - 1 Conquer
10:00
Bo3
Ungentium 1 - 2 K23

Wyniki z dnia 16.11.2022

20:20
Bo1
ENCE 16 - 9 BIG
20:20
Bo1
Sprout 25 - 23 GamerLegion
20:00
Bo1
Apeks 13 - 16 Iron Branch
19:15
Bo3
ex-Finest 2 - 0 SINNERS
19:00
Bo3
BLUEJAYS 2 - 0 Permitta
19:00
Bo3
MCE 1 - 2 ch1m1depo
18:50
Bo1
ENCE 16 - 9 HEET
18:00
Bo1
PACT 16 - 10 OneTap
17:25
Bo1
BIG 14 - 16 GamerLegion
17:20
Bo1
ENCE 16 - 19 Sprout
16:00
Bo3
Endpoint 0 - 2 Illuminar
16:00
Bo1
Apeks 16 - 12 OneTap
16:00
Bo3
Eternal Fire 2 - 1 HONORIS
16:00
Bo3
Dark Lotus 0 - 2 Arka Gdynia
15:30
Bo1
GamerLegion 8 - 16 HEET
13:00
Bo1
ENCE 16 - 10 GamerLegion
11:30
Bo1
ENCE 16 - 12 HAVU
10:00
Bo1
GamerLegion 16 - 13 HAVU

Wyniki z dnia 15.11.2022

20:00
Bo1
ampiainensuoja 13 - 16 AVEZ
19:00
Bo3
Sangal 1 - 2 Ungentium
19:00
Bo3
Endpoint 2 - 1 EPG Family
19:00
Bo1
EPICDUDES 19 - 15 Turów Zgorzelec
19:00
Bo1
ESCA 16 - 12 Apeks
18:00
Bo1
EC Brugge 13 - 16 ONYX
17:00
Bo1
KTRL 3 - 16 Apeks
16:30
Bo3
9INE 2 - 0 HONORIS
15:00
Bo1
PACT 16 - 11 BIG Academy
10:00
Bo3
Copenhagen Flames 2 - 1 9INE

Wyniki z dnia 14.11.2022

21:00
Bo1
ThunderFlash 16 - 11 PlGNOUF
20:00
Bo1
los kogutos 16 - 5 Katuna
20:00
Bo1
Tricked 16 - 5 EC Brugge
19:00
Bo3
Permitta 2 - 0 Dziki Gon
18:00
Bo1
HONORIS 13 - 16 GTZ
17:00
Bo1
BakS FF - W EC Brugge
15:30
Bo1
The Witchers 10 - 16 HONORIS

Wyniki z dnia 13.11.2022

20:00
Bo1
NOVA 16 - 14 AVEZ
20:00
Bo1
los kogutos 16 - 8 ESCA
19:40
Bo3
Outsiders 2 - 0 Heroic

Wyniki z dnia 12.11.2022

23:00
Bo3
Heroic 2 - 1 FURIA
18:00
Bo3
Outsiders 2 - 1 MOUZ

Wyniki z dnia 11.11.2022

21:45
Bo3
FURIA 2 - 1 Natus Vincere
20:00
Bo1
GenOne 13 - 16 los kogutos
19:00
Bo1
GENK 5 - 16 PACT
18:00
Bo3
Spirit 0 - 2 Heroic
18:00
Bo1
EC Brugge 16 - 11 VP Prodigy
17:00
Bo1
QUAZAR 16 - 6 PACT
16:15
Bo3
Websterz 0 - 2 HONORIS
13:00
Bo3
ex-Finest 1 - 2 HONORIS

Wyniki z dnia 10.11.2022

21:30
Bo3
MOUZ 2 - 1 Cloud9
19:00
Bo1
Turów Zgorzelec 4 - 16 BakS
18:00
Bo3
Outsiders 2 - 0 Fnatic
17:00
Bo1
Turów Zgorzelec 16 - 10 LF0
16:00
Bo1
ALTERNATE aTTaX 16 - 9 EC Brugge
14:00
Bo1
HONORIS 13 - 16 Websterz
13:00
Bo1
ex-Finest 12 - 16 LDLC

Wyniki z dnia 09.11.2022

19:00
Bo3
ThunderFlash 0 - 2 Ungentium
19:00
Bo1
Viperio 11 - 16 HONORIS
18:00
Bo1
PACT 12 - 16 lookingForOrg
17:00
Bo1
flowstate 16 - 14 HONORIS
16:30
Bo3
ESCA 2 - 1 Illuminar
16:00
Bo1
Tricked 11 - 16 Anonymo

Wyniki z dnia 08.11.2022

22:00
Bo3
Liquid 1 - 2 Spirit
19:30
Bo3
BIG 0 - 2 Natus Vincere
19:00
Bo1
ThunderFlash 16 - 14 Wolsung
19:00
Bo3
9INE 1 - 2 forZe
19:00
Bo3
FTW 1 - 2 AGO
18:00
Bo1
OneTap 9 - 16 ESCA
17:00
Bo1
Partizan 16 - 14 Turów Zgorzelec
15:00
Bo3
MOUZ 2 - 1 ENCE
14:00
Bo1
B8 5 - 16 HONORIS

Wyniki z dnia 07.11.2022

22:00
Bo3
Spirit 2 - 0 Sprout
22:00
Bo3
Heroic 2 - 1 Liquid
20:00
Bo1
ThunderFlash 10 - 16 Viperio
20:00
Bo1
EXEN 7 - 16 los kogutos
20:00
Bo1
HONORIS 16 - 8 Katuna
20:00
Bo1
ESCA 16 - 5 00Prospects
19:00
Bo3
Dziki Gon 0 - 2 Arka Gdynia
18:30
Bo3
ENCE 2 - 0 Vitality
18:30
Bo3
BIG 0 - 2 Fnatic
18:00
Bo1
PACT 15 - 19 los kogutos
18:00
Bo1
ESCA 15 - 19 BLINK
18:00
Bo1
HONORIS 16 - 0 TAG
15:00
Bo3
MOUZ 0 - 2 Outsiders
15:00
Bo3
Natus Vincere 2 - 0 Bad News Eagles
14:45
Bo3
Tricked 2 - 1 Anonymo
11:00
Bo3
Anonymo 2 - 1 Fnatic Rising

Wyniki z dnia 06.11.2022

22:15
Bo3
Sprout 2 - 0 Ninjas in Pyjamas
21:10
Bo3
FURIA 2 - 0 BIG
19:00
Bo1
MALCO 16 - 19 ESCA
18:25
Bo3
Heroic 0 - 2 Cloud9
18:00
Bo3
FaZe 1 - 2 Bad News Eagles
16:40
Bo1
ENCE 7 - 16 Fnatic
16:40
Bo1
Spirit 14 - 16 Outsiders
15:00
Bo1
MOUZ 19 - 17 Vitality
15:00
Bo1
Natus Vincere 14 - 16 Liquid
13:30
Bo3
Tricked 0 - 2 Illuminar
12:00
Bo1
Fnatic Rising 12 - 16 Illuminar
11:00
Bo1
Tricked 16 - 13 Anonymo
02:15
Bo1
Ninjas in Pyjamas 12 - 16 Outsiders
02:15
Bo1
Heroic 16 - 2 Fnatic
00:50
Bo1
ENCE 16 - 7 Bad News Eagles
00:50
Bo1
Spirit 13 - 16 FURIA

Wyniki z dnia 05.11.2022

23:35
Bo1
Natus Vincere 14 - 16 Cloud9
23:35
Bo1
FaZe 6 - 16 Vitality
22:20
Bo1
MOUZ 7 - 16 BIG
22:20
Bo1
Sprout 5 - 16 Liquid
19:55
Bo1
FURIA 16 - 6 ENCE
19:00
Bo1
Ninjas in Pyjamas 13 - 16 Fnatic
17:40
Bo1
Vitality 21 - 25 Natus Vincere
17:40
Bo1
Outsiders 9 - 16 Heroic
17:00
Bo3
AVEZ 1 - 2 Permitta
16:15
Bo1
Sprout 11 - 16 BIG
16:15
Bo1
FaZe 14 - 16 Cloud9
15:00
Bo1
Spirit 16 - 8 Bad News Eagles
15:00
Bo1
MOUZ 16 - 2 Liquid
13:00
Bo3
Viperio 1 - 2 Anonymo

Wyniki z dnia 04.11.2022

16:00
Bo3
Astralis Talent 0 - 2 Anonymo

Wyniki z dnia 03.11.2022

22:15
Bo3
Fnatic 2 - 0 9z
19:20
Bo3
GamerLegion 0 - 2 Cloud9
19:00
Bo3
Impression 1 - 2 Illuminar
19:00
Bo3
PACT 1 - 2 vezet
17:00
Bo1
TTC 4 - 16 Turów Zgorzelec
17:00
Bo1
HONORIS 16 - 5 JiJieHao International
16:00
Bo3
ESCA 0 - 2 Ungentium
16:00
Bo3
Astralis Talent 2 - 0 EC Brugge
15:00
Bo3
OG 1 - 2 Vitality
14:00
Bo1
EC Brugge 16 - 6 Nexus

Wyniki z dnia 02.11.2022

22:00
Bo3
GamerLegion 0 - 2 FURIA
22:00
Bo3
Evil Geniuses 0 - 2 Cloud9
19:00
Bo3
PACT 2 - 1 M1
19:00
Bo3
Anonymo 2 - 0 BeyondPossible
19:00
Bo3
SAW 2 - 0 ex-Finest
18:30
Bo3
Outsiders 2 - 0 Fnatic
18:30
Bo3
Vitality 2 - 0 Grayhound
17:00
Bo1
Aokigahara 2 - 16 EC Brugge
17:00
Bo1
cowana 6 - 16 Apeks
16:00
Bo1
allStars 11 - 16 HONORIS
16:00
Bo3
Illuminar 2 - 1 Turów Zgorzelec
15:00
Bo3
BIG 2 - 0 9z
15:00
Bo3
OG 2 - 0 IHC

Wyniki z dnia 01.11.2022

23:45
Bo3
Cloud9 2 - 0 Imperial
22:15
Bo3
GamerLegion 2 - 0 Bad News Eagles
20:00
Bo1
GTZ 16 - 3 AVEZ
19:00
Bo3
Copenhagen Flames 2 - 1 Anonymo
19:00
Bo3
Impression 0 - 2 M1
19:00
Bo3
AGO 2 - 0 Falcons
18:50
Bo3
00NATION 1 - 2 IHC
18:00
Bo3
MOUZ 2 - 1 Fnatic
17:00
Bo1
LF0 5 - 16 Apeks
17:00
Bo1
KTRL 16 - 10 EC Brugge
16:55
Bo1
OG 16 - 19 FURIA
16:40
Bo1
BIG 16 - 6 Grayhound
16:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 PACT
15:00
Bo1
Vitality 12 - 16 Outsiders
15:00
Bo1
Evil Geniuses 17 - 19 9z
15:00
Bo1
Apeks 16 - 11 HOTU
03:00
Bo1
Cloud9 17 - 19 Grayhound
02:30
Bo1
OG 13 - 16 Fnatic
01:40
Bo1
Vitality 10 - 16 GamerLegion
01:15
Bo1
9z 16 - 11 Imperial
00:15
Bo1
BIG 11 - 16 Bad News Eagles

Wyniki z dnia 31.10.2022

23:50
Bo1
Evil Geniuses 10 - 16 MOUZ
22:40
Bo1
Outsiders 16 - 12 IHC
22:40
Bo1
00NATION 6 - 16 FURIA
20:20
Bo1
Cloud9 17 - 19 Fnatic
19:20
Bo3
Ungentium 2 - 0 Turów Zgorzelec
19:10
Bo1
Vitality 16 - 9 Imperial
19:00
Bo3
Websterz 2 - 1 PACT
19:00
Bo1
Evil Geniuses 16 - 9 IHC
17:30
Bo1
BIG 19 - 16 FURIA
16:20
Bo1
OG 16 - 5 Grayhound
16:15
Bo1
Bad News Eagles 16 - 3 00NATION
16:00
Bo3
ESCA 2 - 1 ThunderFlash
15:00
Bo1
9z 6 - 16 GamerLegion
15:00
Bo1
MOUZ 16 - 6 Outsiders
13:00
Bo3
Infinite 1 - 2 EC Brugge

Wyniki z dnia 30.10.2022

17:00
Bo1
AVEZ 9 - 16 IKLA
15:10
Bo3
Nexus 2 - 0 EC Brugge
12:00
Bo3
los kogutos 1 - 2 00Prospects

Wyniki z dnia 29.10.2022

16:00
Bo3
PACT 2 - 1 BeyondPossible
15:00
Bo3
EC Brugge 1 - 2 00Prospects
14:00
Bo1
HONORIS 16 - 4 ONYX Talents
12:00
Bo3
Nexus 1 - 2 los kogutos

Wyniki z dnia 28.10.2022

19:45
Bo3
Ungentium 2 - 0 FTW
19:00
Bo3
ThunderFlash 2 - 0 M1
19:00
Bo3
EC Brugge 1 - 2 Viperio
17:00
Bo3
HAVU 2 - 0 AGO
16:00
Bo3
ESCA 2 - 1 Turów Zgorzelec
15:00
Bo3
00Prospects 2 - 1 PACT
15:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 ALTERNATE aTTaX
13:00
Bo3
HONORIS 2 - 1 ECLOT
12:00
Bo3
Ungentium 0 - 2 Nexus

Wyniki z dnia 27.10.2022

21:30
Bo1
PALOMA 9 - 16 Ungentium
20:15
Bo1
Illuminar 14 - 16 ThunderFlash
19:00
Bo3
Ungentium 0 - 2 SINNERS
16:00
Bo3
NAVI Junior 0 - 2 Anonymo
13:00
Bo3
9INE 2 - 0 AGO
12:00
Bo3
PALOMA 1 - 2 EC Brugge

Wyniki z dnia 26.10.2022

19:00
Bo3
PALOMA 2 - 1 Bad News Eagles
19:00
Bo3
Impression 0 - 2 PACT
16:45
Bo3
Into the Breach 1 - 2 HONORIS
16:00
Bo3
Ungentium 2 - 0 PACT
15:00
Bo3
ALTERNATE aTTaX 2 - 1 Illuminar

Wyniki z dnia 25.10.2022

19:30
Bo3
Sprout 2 - 0 Ungentium
19:00
Bo3
PALOMA 2 - 0 ch1m1depo
16:00
Bo3
AVEZ 2 - 0 MCE
16:00
Bo3
Tricked 2 - 0 AGO
15:20
Bo3
Illuminar 0 - 2 Strive in Chaos
13:00
Bo3
HONORIS 1 - 2 SINNERS
10:00
Bo3
9INE 2 - 0 Enterprise

Wyniki z dnia 24.10.2022

21:30
Bo1
LODIS 14 - 16 los kogutos
20:15
Bo1
Anonymo 16 - 4 AGO
19:00
Bo3
Ungentium 2 - 0 Into the Breach
19:00
Bo1
Anonymo 16 - 6 9INE
19:00
Bo3
Arka Gdynia 0 - 2 los kogutos
17:45
Bo1
Ungentium 10 - 16 Illuminar
16:00
Bo3
Dziki Gon 0 - 2 Dark Lotus

Wyniki z dnia 23.10.2022

19:30
Bo3
NAVI Javelins 1 - 2 NOFEAR5
19:00
Bo3
SINNERS 1 - 2 AGO
19:00
Bo5
BLUEJAYS 2 - 3 9INE
18:30
Bo3
PALOMA 2 - 0 Nexus
16:30
Bo3
HONORIS 0 - 2 IKLA
13:00
Bo3
9INE 1 - 2 Young Ninjas
12:00
Bo3
Sashi 0 - 2 PALOMA

Wyniki z dnia 22.10.2022

19:15
Bo3
Enterprise FF - W PACT
19:00
Bo3
1WIN 1 - 2 9INE
15:00
Bo3
777 0 - 2 PACT
10:00
Bo3
Ungentium 2 - 0 ONYX

Wyniki z dnia 21.10.2022

20:40
Bo3
Enterprise 0 - 2 HONORIS
19:00
Bo3
9INE 2 - 0 Bad News Eagles
19:00
Bo3
Ungentium 2 - 0 Impression
18:00
Bo3
los kogutos W - FF Enterprise
16:00
Bo3
ThunderFlash 1 - 2 Illuminar
15:00
Bo3
PACT 1 - 2 Enterprise
12:00
Bo3
los kogutos 2 - 1 777
10:00
Bo3
Into the Breach 1 - 2 AGO

Wyniki z dnia 20.10.2022

21:30
Bo1
Ungentium 16 - 14 Turów Zgorzelec
20:15
Bo3
Illuminar 16 - 7 Turów Zgorzelec
19:00
Bo3
9INE 2 - 1 HEET
19:00
Bo1
PACT 16 - 9 ThunderFlash
18:00
Bo3
HONORIS 1 - 2 EC Brugge
17:45
Bo1
AGO 16 - 9 LODIS
13:00
Bo3
Tricked 2 - 1 Ungentium
10:00
Bo3
FTW 0 - 2 9INE

Wyniki z dnia 19.10.2022

19:00
Bo3
Turów Zgorzelec 1 - 2 PACT
19:00
Bo3
9INE 0 - 2 BLUEJAYS
18:15
Bo3
HONORIS 0 - 2 Ungentium
16:00
Bo3
ESCA 1 - 2 M1
15:00
Bo3
Infinite 0 - 2 Ungentium
12:00
Bo3
HONORIS 2 - 0 EC Brugge

Wyniki z dnia 18.10.2022

19:30
Bo3
Bad News Eagles 1 - 2 9INE
19:00
Bo3
Dziki Gon 1 - 2 MCE
18:00
Bo3
Aurora 1 - 2 Ungentium
16:00
Bo3
9INE 0 - 2 ECSTATIC
16:00
Bo3
Arka Gdynia 1 - 2 AVEZ

Wyniki z dnia 17.10.2022

21:30
Bo1
AGO 16 - 19 9INE
20:15
Bo1
Anonymo 12 - 16 los kogutos
19:00
Bo1
LODIS 16 - 12 Forsaken
16:00
Bo3
ch1m1depo 1 - 2 los kogutos

Wyniki z dnia 16.10.2022

17:45
Bo3
ENCE 0 - 2 Outsiders
13:20
Bo3
ENCE 2 - 1 Eternal Fire

Wyniki z dnia 15.10.2022

16:00
Bo3
9INE 2 - 1 ex-TITANS
10:00
Bo3
ECSTATIC 2 - 1 Ungentium

Wyniki z dnia 14.10.2022

19:00
Bo3
ESCA 1 - 2 PACT
19:00
Bo3
AGO 2 - 1 Ungentium
18:00
Bo3
ENCE 16 - 14 Outsiders
16:00
Bo3
Turów Zgorzelec 2 - 1 Impression
10:30
Bo1
ENCE 16 - 5 TeamOne

Wyniki z dnia 13.10.2022

21:30
Bo1
ThunderFlash 19 - 22 PACT
20:15
Bo1
Illuminar 14 - 16 PACT
19:30
Bo3
BIG EQUIPA 0 - 2 NAVI Javelins
19:30
Bo3
Ninjas in Pyjamas fe 2 - 0 Entropiq Queens
19:00
Bo3
AGO 0 - 2 SAW
19:00
Bo3
ECLOT 1 - 2 Ungentium
19:00
Bo3
ex-Finest 2 - 0 Aurora
16:00
Bo3
ONYX 2 - 0 Illuminar
14:00
Bo3
HAVU 2 - 0 Ungentium
13:00
Bo3
HONORIS 2 - 0 Cryptova
10:00
Bo3
AGO 2 - 0 AVEZ
10:00
Bo3
IKLA 2 - 1 9INE

Wyniki z dnia 12.10.2022

21:00
Bo3
ex-Finest 2 - 0 ECLOT
19:00
Bo3
Illuminar 2 - 0 PACT
19:00
Bo3
Ungentium 1 - 2 Aurora
19:00
Bo3
AGO 2 - 1 Iron Branch
16:00
Bo3
M1 0 - 2 Illuminar
13:00
Bo3
AGO 2 - 0 PACT

Wyniki z dnia 11.10.2022

19:00
Bo3
eSuba 0 - 2 HONORIS
19:00
Bo3
PALOMA 2 - 1 los kogutos
19:00
Bo3
Illuminar 1 - 2 PACT
16:00
Bo3
ch1m1depo 1 - 2 AVEZ
16:00
Bo3
Tricked 0 - 2 9INE
16:00
Bo3
AGO W - FF RIBA UMNI4
16:00
Bo3
HONORIS 2 - 0 Nigma Galaxy
13:00
Bo3
ex-SKADE 2 - 0 Ungentium

Wyniki z dnia 10.10.2022

21:30
Bo1
AGO 16 - 10 LODIS
20:15
Bo1
Forsaken 16 - 11 9INE
19:45
Bo3
AVEZ 2 - 1 los kogutos
19:00
Bo1
los kogutos 16 - 11 Forsaken
16:00
Bo3
los kogutos 2 - 0 BeyondPossible
16:00
Bo3
AVANGAR 2 - 0 Anonymo
16:00
Bo3
Dark Lotus 1 - 2 MCE

Wyniki z dnia 09.10.2022

20:30
Bo3
PALOMA W - FF Sangal
19:30
Bo3
AVEZ 0 - 2 ONYX
19:10
Bo3
OG 1 - 2 Heroic
19:00
Bo3
Anonymo 1 - 2 Entropiq Prague
13:00
Bo3
los kogutos 0 - 2 AVEZ

Starsze wyniki

TURNIEJE

GALERIE